Charmed Epizody - 4 Hodina

14. července 2010 v 18:04 | Pandora Black |  Epizody Charmed
Epizody Charmed
(Profesorka vejde do třídy)
Tak přeju vam dnes krásný den, doufám že dneska jste se na tuto hodinu důkladně vyspali.
takže co se dneska bude dít.
Kromě testíku si probereme další díl serialu Charmed .

Téma: Epizoda Charmed 1.O4 Dead Man Dating

1. 104 Dead Man Dating- Rande s Duchem
2. Testík
3. Zadání Dú

1. část - 1x04 Rande s Duchem

Český název: Rande s duchem
Pořadí dílu: 1.4 (4.)
Námět: Javier Grillo-Marxuach
Režie: Richard Compton
Premiéra: 28. 10. 1998

V hlavních rolích:
Alyssa Milano - Phoebe Halliwell
Shannen Doherty - Prue Halliwell
Holly Marie Combs - Piper Halliwell
Theodore William King - Andy Trudeau

Ve vedlejších rolích:
Sherrie Rose - Susan Trudeau
Randelle Grenachia - Frankie

Popis:
Blíží se narozeniny Prue, takže se není čemu divit, když je pozvaná od Andyho na výlet, který se má prodloužit na celý víkend. Prue ale o oslavu nestojí, a tak je na vážkách. Kromě toho to znamená, že pokud s Andym pojede, dá mu naději, že se jejich vztah vyvíjí tím správným směrem, a že je to opravdu vážný. Sestry pro Prue připravují tajnou oslavu, ale Prue své narozeniny za žádnou cenu slavit nechce. Jednak proto, že nesnáší překvapení, a pak proto, že si tak víc připomene to, že se podobá své matce, která zemřela mladá. Shodou náhod slaví touto dobou své narozeniny i jeden mladík z Čínské čtvrti jménem Mark, ale v jedné odlehlé uličce je přepaden nějakými muži, kteří ho zabijou a jeho tělo spálí, aby nikdo nepoznal, kdo to ve skutečnosti byl. Markův duch, který vystoupil z těla, jen vyděšeně kouká, co se to s ním děje a nechápe, proč to ti muži udělali. Musí něco udělat, najít někoho, kdo mu pomůže. To je to jediné, co si momentálně uvědomuje.
Když se ráno Phoebe s Piper domlouvají kvůli té oslavě pro Prue, zrovna se tam objevuje a sděluje jim, že uvažuje o Andyho nabídce na výlet. Sestry se jí to snaží nenápadně vymluvit, protože by tím přišly o tu oslavu, ale Prue to dojde a začne opakovat, že o žádnou oslavu narozenin nestojí. Phoebe odchází na pracovní pohovor na místo seznzibilky do hotelu, aby získala peníze na dárek. Když se dotkne muže, s nímž pohovor absolvuje, předstírá vidění, načež mu sdělí, co spatřila a on ji okamžitě místo dá. Piper ale v novinách uvidí zakroužkovaný inzerát a pochopí, čím si teď Phoebe hodlá vydělávat. Vydává se do hotelu, kde se Phoebe nachází a chce jí vynadat. Moc čarodějek se totiž nesmí používat k osobnímu obohacení. Jejich debatu ovšem přeruší Markův duch, který hledá senzibila. Piper s Phoebe si kupodivu celou tu dobu, co tam s nimi stojí, myslí, že je to jen nějaký opilec, kterého se snaží odehnat tím, že ho většinu doby ignorují. Piper pochopí, že teď s Phoebe nic nezmůže, a tak odchází z hotelu pryč. Mark ji následuje na ulici, kde skrz něj projede cyklista. To už Piper donutí k tomu, aby ho začala registrovat a uvěřila mu. Vydává se tedy s Markem na místo, kde ho zabili. Cestou tam jí vysvětluje, proč tolik spěchá, a sice proto, že podle Čínské legendy je svátek otevření bran pekla - doba, kdy strážce brány Jama loví duše zemřelých, aby je mohl vzít do pekla.
Když dojdou k mrtvému tělu, objeví se Jama, ale Piper ho zmrazí a oba utečou. Piper pak zavolá na policii a oznámí, kde se nachází tělo zavražděného. Aby se uklidnili, pozve jí Mark k sobě domů. Povídají si a jsou překvapeni tím, kolik toho mají společného včetně vaření. Mark jí dá rodinný recept na kachnu, čehož si Piper moc považuje. Doma pak Marka představí svým sestrám a vysvětlí jim, co je zač. Prue je ale zrovna jenom v ručníku a tak se radši několikrát zeptá, jestli je to opravdu duch. Phoebe se tomu také nechce nějak věřit, ale když skrz něj Piper prohodí hrníček, nic jiného jí nezbyde.
Další den jde Piper s Markem za jeho matkou, kde zjišťuje, že jí policie o synově smrti vůbec neinformovala. Vrátí se tedy i s Markem domů, kde díky TV zjišťují, že policie našla Markovo tělo, jenže si myslí, že patří zločinci jménem Tony Wong - muži, který Marka zabil. Sestry pochopí, že Marka zabil proto, aby jeho tělo vydával za své a policie po něm přestala pátrat. Phoebe má vidění, kde je Tony v nějakém skladišti, které najdou jen díky tomu, že nakreslí symbol, jenž spatřila a Mark ho identifikuje. Mark a Piper se tam vydávají, ale protože je místnost chráněna magickým amuletem, který zahání duchy, Mark nemůže dál. Piper ale amulet sundá a je po překážce. Piper pak zmrazí celou místnost, tedy Tonyho i jeho komplice a Tonyho vyfotí s dnešními novinami. Všichni ale bohužel rozmrznou dřív, než Piper stačí neviděna utéct. Přestože se jí tedy podaří ujet, Tony si napíše poznávací značku jejího auta a díky tomu ji najde. Piper odnesla fotografii s Tonym a vzkazem, že ten mrtvý je Mark, na policii. Venku se baví Piper s Markem a otevírá mu dveře od auta. Jde okolo Andy, který se jen usměje nad tím, že se Piper "baví sama se sebou", ale vysvětlení nežádá. Tony se ale chce Piper pomstít, a tak ji nechá unést.
Prue, Phoebe a Mark se vydávají do skladiště a Piper zachrání díky svým schopnostem. Vyděšený Tony utíká ven, kde už na něj čeká policie a protože má v ruce zbraň, zastřelí ho. Jeho duch je pak díky sestrám a Markovi lapen Jamou, který si chce vzít také Marka. Sestry to však nehodlají připustit a Jamovi se postaví, takže to nakonec nechal být.
Na Markově pohřbu se Mark rozloučí se sestrami, načež odchází s duchem svého otce, který si přišel pro svého syna. V tu chvíli si Piper uvědomí, jakou smůlu má na muže - nejdříve si začne se zaklínačem Jeremym a teď se zamiluje do ducha. Doma na Prue čeká oslava, ale namísto toho, aby se Prue zlobila, je nakonec ráda. Díky Markovi si uvědomila, že život je krátký.
2. část - Testík znalostí
Zadání:
1. Jak se jmenuje otec čarodějek - celým jménem ?
2. Jak se jmenuje nový údržbář sester který se objeví ve 3 dílu ?
3. Jak se jmenovala Phoebyna kamaradka ?
4. Jak se jmenoval bývalý Přítel Piper ?
5. Kdo našel jako první knihu stínů ?
6. Koho Prue Potkala v nemocnici když šla pro Phoebe ?
7. Komu se Piper svěři stím že jeji znama je čarodějka ?
... je to takový malý testík tak snad není nijak těžky ...
posílejte do 20. 7. 2010 !!!!
3. část : Zadání ukolu
tak jelikož je dneska testík tak ani dneska mít ukol nebudete
takže doufam že všichni vyplnite testík správně a nebude žádná 5 tak se zatim mějte a těším se na příští hodinu ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama