Epizody Charmed

Charmed Epizody - 4 Hodina

14. července 2010 v 18:04 | Pandora Black
Epizody Charmed
(Profesorka vejde do třídy)
Tak přeju vam dnes krásný den, doufám že dneska jste se na tuto hodinu důkladně vyspali.
takže co se dneska bude dít.
Kromě testíku si probereme další díl serialu Charmed .

Téma: Epizoda Charmed 1.O4 Dead Man Dating

1. 104 Dead Man Dating- Rande s Duchem
2. Testík
3. Zadání Dú

3 Hodina - Epizody Charmed

7. července 2010 v 10:25 | Pandora Black
Epizody Charmed
( Učitelka vejde do třídy )

Dobrý den přeji Vám všem krasný den.

Tak doufam že ste se na dnešní hodinu těšili tak to nebudeme protahovat a začneme
(profesorka přejde k tabuli a napíše téma dnešní hodiny a body učiva které se bude dnes probírat.)

Téma: Charmed 1x03

1. Vyhodnocení DÚ z minulé hodiny
2. Epizoda 1x03 Návrat
3. Zadání DÚ a nová epizoda Charmed

1. část - Vyhodnocení DÚ

ZADÁNÍ
1. Kdo přišel za Prue do Prace ? (3 body)
2. O čem měla Phoebe vidění v díle 1x03? (5 bodů)
3. V jakého člena rodiny se proměnili zaklínači, když chtěli sestry zabít a vzít jim knihu stínů ? (10 bodů)
4. Čeho se Piper nejvíc bála ? (2 Body)
Své odpovědi pište do komentářů a nezapomeňte připsat i Vaše jméno a kolej
Vyhodnocení:
1. Jejich otec Victor Bennet
2. Jak její otec odnáší knihu stínů z domu.
3. Nejdřív v sousedy ale spravna odpověd byla v jejich otce
4. že když je čarodějka že je zla

... Tak sami můžete vidět, že tento úkol nebyl vážně nic těžkého tak tady máte vaše výsledky a body ...

Victoria Warren - MW - 3 + 5 + 10 + 2 = 20 Bodů
Nikki Adami - 0 bodů(NEPOSLALA)
Gróf Daniel Wyatt - 0 bodů (NEPOSLALA)
Nikita G.Cullen - Hale - 0 bodů (NEPOSLALA)
Emily Brown - MW - 3 + 5 + 10 + 2 = 20 bodů
Paige Greenfield - FH- 3 + 5 + 9 + 0 = 17 bodů
VerushQa Cullen - 0 bodů (NEPOSLALA)
Andynka Swannová - 0 + 0 + 0 + 0 = 0 bodů
Bella Halliwell - 0 bodů ( NEPOSLALA)
Guga Magic - DT - 3 + 0 + 0 + 0 = 3 body
Buffy Jenkins Darwillová - 0 bodů(NEPOSLALA)
2. část - Epizoda 1x03 Návrat


Anglický název: Thank You For Not Morphing
Český název: Návrat
Pořadí dílu: 1.3 (3.)
Námět: Chris Levinson a Zack Estrin
Režie: Ellen S. Pressman
Premiéra: 21. 10. 1998
Všechny tři sestry jdou na večírek ke svým známým, kteří bydlí poblíž jejich domu. Netuší, že jsou to démoni. Jelikož se tam Prue moc dobře nebaví, odchází záhy domů. Už na schodech před domem si všimne, že tady něco nehraje. Přední dveře, které vždycky pečlivě zavírají (ale nezamykají), jsou otevřené. Prue má divný pocit, ale jde dovnitř. Sotva udělá pár kroků, nachází na schodech černého a silně rozzuřeného psa. Bojí se, aby jí nepokousal a jelikož ho nedokáže zmrazit (tuto schopnost má Piper), raději volí ústup. Odchází a vrací se se svými sestrami. Psa už však v domě nenacházejí. Onen pes byl převtělený Warlock. Další den se v Pruině kanceláři objevuje muž, který si chce něco nechat ocenit. Prue je prsten povědomý a brzy jej pozná. Zjistí, že prsten je jejího otce. Prue se na něj velice zlobí z důvodu, že jí a její sestry jako malé opustil a nedal o sobě vědět. Prue je rozčílená, odmítne se s ním bavit a jde za sestrami. Phoebe, která neměla příležitost poznat maminku blíže, by si přála pocítit rodičovskou lásku alespoň skrze otce. Chce ho blíže poznat a tak se vydává do hotelu, kde má být otec ubytovaný. Obejme ho a obdrží vidění, jak jim jejich otec krade knihu stínů. Má divný pocit a vůbec se jí to nelíbí. Do jejich domu se zatím vloupal Warlock, který pracuje je trojici. Jsou to dva muži a jedna žena. Každý z nich má zvláštní schopnost a to hlavně tu, změnit se do jakékoliv podoby (převážně lidí). Chce ukrást knihu stínů, proto se snaží dostat do podkroví, kde kniha je. Dveře jsou zamčené a tak je nucen je vylomit. Když chce knihu odnést, u vchodových dveří se mu vysmekne a odlétne na podlahu. V té době se vrací Prue a on je nucen zmizet. Prue se diví, proč je kniha stínů na zemi a tak jí odnáší do podkroví. Tam vidí rozbité dveře a tak začne obviňovat toho, kdo je na ráně - Viktora. Sestry jsou právě od jejich otce pozvané na večeři a tam jim sdělí, že o jejich schopnostech všechno ví a umluví je, aby ho vzali domu. Tam však Prue otce vyhodí, jelikož jí naštval. Vrací se tedy do hotelu, kde na něj čekají ti tři Warlockové (zaklínači). Potřebují, aby s nimi Viktor spolupracoval a pomohl jim získat knihu stínů. Chtějí čarodějky oslabit a zabít je, ale to Viktorovi nepověděli. Viktor se snaží Phoebe varovat, ale ta má další ze svých vidění. Toto vidění se upřesnilo a zjišťuje, že to ne jejich otec, ale jeden ze zaklínačů jim knihu krade. Utíká domů, aby sestry varovala a knihu zachránila, ale bohužel pozdě. Jediné, co Phoebe napadne je pronést kouzlo, které zabere a Warlockové jsou zničeni. Do domu přichází pohledný mladík, který se zajímá o dům a opravy, jmenuje se Leo. Díl končí tím, jak si sestry pouští video přehrávku z dětství, kde jsou s otcem.

3. čast - zadání Dú a nová epizoda Charmed

Takže dnešní hodina je již skoro ukonce takže nakonec ještě zbýva udělat pár věcí (rozda třídě DVD s novou epizodou a vrati se zpátky k tabuli)
takže dneska žádný DÚ nedostanete.

Ale příští hodinu si napíšeme takovej malej testík z toho co jsme si do ted probrali ...
Budou to Epizody Charmed 1 serie 1 - 3 díl .

Test si napíšeme příští hodinu a to 14. 07. 2010 .

Tak doufam že se na test dobře připravíte ...

Tak vam přeju hodně štěstí.

2 Hodina - Epizody Charmed

30. června 2010 v 15:19 | Dela.Bells
Epizody Charmed
( Profesorka příjde do třídy Napíše na tabuli téma )

Téma: Charmed 1x02

1. Vyhodnocení DÚ z předchozí hodiny
2. Epizoda Charmed - 1x02
3. Zadání DÚ
1. část Vyhodnocení DÚ
Zadání Domácího úkolu!
1) Jaké bylo kouzlo, které sestry použily na zničení Jeremyho? (napište mi ho)
2) Phoebe dostane vidění u stánku z novinami, vidí sportku .... Napište mi které čísla Phoebe ve svém vidění viděla? (dovíte se z videa)
3) Koho potkala Piper, když vyšla z kostela a řekla: "Jsem hodná!" ?
4) Jak zničily sestry Javnu?
Správné odpovědi !!!
1.) Tři spolu stojí síly si spojí (3 bodů)
2.) 4, 16, 19, 30, 32, 40 (2 body)
3.) Starou ženu, které Javna ukradl mládí.
Sestry ji znali a přátelili se sni ... Jmenovala se Brittany (5 Bodů)
4.) Napřed na něj Prue použije zrcátko, pak pronesou kouzlo a Javnu zničí. (10 bodů)
Maximálně ste mohli dosáhnout 20 Bodů
Victoria Warren - 20 Bodů
Nikki Adami - 20 bodů
Gróf Daniel Wyatt - 19 bodů
Nikita G.Cullen - Hale - 15 bodů
Emily Brown - 15 bodů
Paige Greenfield - 10 bodů
VerushQa Cullen - 0 bodů(NEPOSLALA)
Andynka Swannová - 0 bodů(NEPOSLALA)
Bella Halliwell - 0 bodů(NEPOSLALA)
Guga Magic - 0 bodů(NEPOSLALA)
Buffy Jenkins Darwillová - 0 bodů(NEPOSLALA)
2. část - Epizoda Charmed 1x02 I've Got You Under My Skin
Český název: Až na kůži
Námět: Brad Kern
Režie: John T. Kretchmer
Premiéra: 14. 10. 1998

Piper je na prášky. Její šéf si otevřel novou restauraci a veškerou práci hodil na ní. Nemá praxi s pozicí vedoucí nebo šéfa. Jde za pult, kde si prohlíží Phoebe a dochází jí, že má na sobě její šaty, ale než se z toho stačí Phoebe vykroutit, přichází Phoebina kamarádka Brittany Reynoldsová a Phoebe obdivuje její tetování na ruce. Zároveň se diví, že má tetování na takovémto místě, jelikož se domnívala, že na ruku je to zakázané kvůli žílám. Ta přikývne a říká, že ve státech jo, ale ona ho má z Tahiti. Víc už si toho neřeknou, jelikož Brittany odchází za Maxem. Když jsou Phoebe s Piper samy, má Phoebe vidění, jak k ní jde muž, který sedí kousek od ní. Řekne to Piper a ta uznává, že je ten muž pěkný a ptá se jí, kdo to je. Phoebe jí řekne, že se jmenuje Alec a přijde ji pozvat na drink. Piper jí vyčítá, že své schopnosti nemůže používat, jak se jí zachce, ale Phoebe se brání tím, že to nedokáže ovládat. Pak Alec přijde, pozve ji na martiny a Phoebe přijímá. Odchází s Alecem ke stolu, ale Piper jí ještě stihne varovat, že bude Prue zuřit.
Brittany jde na parkoviště a otvírá dveře svého auta. Má pocit, že něco zaslechla, rozhlédne se, ale nic nevidí, tak nasedne a zavře dveře. Podívá se do zpětného zrcátka a spatří v něm tvář cizího muže. V úleku začne křičet. Prue strávila noc u Andyho, ale než se probudil, stihne zmizet. Před odchodem však zazvoní budík a ona ho svou schopností vyhodí z okna, protože si o tom, co se stalo, ještě s Andym promluvit nechce. Piper má obavy z toho, že se stala zlou. V TV právě vysílají dokument o čarodějnicích a upalování v Salemu a ona si to bere osobně. Zastihne jí Prue, ale Piper téma odsune zmínkou o tom, že volal Andy. Prue se ptá, kdy volal, tak Piper odpovídá, že když byla ve sprše, což mu také řekla. Jelikož se jí Pruino chování jeví jako podivné, vyptává se jí, co se stalo a z Prue vyleze, že se s Andym vyspala. Do toho přichází Phoebe, která se to také dozvídá a začne debata o vztazích a jejím pozdním příchodu domů, načež Piper práskne, že Phoebe použila vidění a Aleca přilákala. Phoebe vysvětluje, že to bylo pouhé vidění - nic víc, a že nikdo neumřel, tak ať to nezveličuje. Phoebe odchází tak trochu uražená, jelikož ona se s Alecem nevyspala, zatímco Prue s Andym ano a dostává kázání ona. Prue jí však zarazí a oznamuje jí, že by měla být opatrná, protože si Andy myslí, že někdo v jejich čtvrti unáší ženy. Na policii se objevuje přítel Brittany, Max a oznamuje udání o její nezvěstnosti. Říká, že kolem desáté volala, že jede domů, ale nedorazila a on má strach. Andy ho pošle domů, aby čekal u telefonu, kdyby Brittany náhodou zavolala a když odejde, říká Darrylovi, že tohle je 4 žena pohřešovaná za týden. Darryl si dobírá Andyho, co to má s vlasy, ale ten to přejde, tak mu Darryl pouze navrhne, aby řekl té jeho dívce, ať se přes noc zamyká. Piper jede okolo kostela, kam má večer zavést jídlo. Zastaví se a kouká na něj, načež jí vyleká Pastor Williams, který jí zaťuká na okno. Ptá se Piper, co tu dělá tak brzy. Piper se přiznává, že přemýšlí o Mary Easty, což byla žena, do níž v dokumentu, na který ráno koukala, uhodil před kostelem blesk. Pastor neví, o koho se jedná a ptá se jí, kdo to byl. Dostanou se k jádru jejího trápení, tedy k tomu, jestli by se něco stalo čarodějnici, kdyby chtěla vstoupit do kostela. Pastor jí řekne, že být čarodějnicí, rozhodně by to nezkoušel. S tím se rozloučí. Prue vbíhá do výtahu na poslední chvíli. Má totiž pohovor s někým z vedení aukční síně Buckland. Ve výtahu jí spadnou věci a nějaký muž jí je pomáhá sebrat.
Prue volá Andy a snaží se vyjasnit si, jak se bude jejich vztah ubírat dál. Prue však na to teď nemá náladu a tak začne mluvit o tom, že se na tuto práci vůbec nehodí, a že neví, proč jí volali. Prue je z telefonátu rozčílená, a tak když zjistí, že na ni všichni muži ve výtahu hledí, použije svou schopnost a dopraví výtah do patra, kam chce. Phoebe je v Quake a vypomáhá Piper. Právě někomu nese jídelníček, když se jí zdá muž povědomí. Vrátí se a zeptá se ho, jestli se nejmenuje Stefan. Muž přikývne a zeptá se jí, zda se znají. Phoebe mu říká, že to ne, že zná jen jeho práci fotografa. Dívka, která tam byla s ním odchází do auta a Stefan dává Phoebe adresu, na níž se může kdykoli zastavit, jelikož se zde týden zdrží zakázkou pro Porsche. Piper prosí Phoebe, aby jí pomohla s rozvážkou, jelikož řidič omarodil, a ta s tím souhlasí, ale ještě se ujišťuje, jestli na ní ten muž u baru kouká. Ta jí odpovídá, že na ní kouká hodně mužů, ale ten, kterého popsala - ne. Prue je uvedena do přijímací místnosti na pohovor a je varována, že už bylo vyhozeno šest uchazečů. Prue je udivena ještě víc tím, že ona sama žádost o toto místo nepodala. Asistentka otevře dveře do místnosti a Prue se nestačí divit, jelikož před ní stojí muž z výtahu. Dívka, která byla se Stefanem v Quake leží přivázaná na posteli a prosí Stefana, aby jí nechal jít. Před ní se objevuje kreatura, která jí říká, že on je Javna a vysaje z ní mládí. On omládne, žena zestárne. Prue se zatím musí bránit Bucklandovi ohledně jejího zájmu o práci, jelikož se ho dotklo, že Prue v telefonu ve výtahu nazvala jeho aukční síň zapšklou. Prue se začne bránit a on jí nakonec poví, že chce někoho, kdo bude mít o práci zájem, a že ona na něj v muzeu udělala dojem. Piper s Phoebe předávají jídlo lidem z kostela a probírají Prue a její chování a sex na prvním rande. Phoebe pozná, že Piper něco trápí, ale než to z ní stihne dostat, přichází Páter Williams a Piper mu řekne, že její známou trápí vědomí, že by mohla být čarodějka. Phoebe si odskočila pro žvýkačku a setkává se se starými lidmi, kteří si chtějí vsadit. Doufají ve výhru, protože pokud nevyhrají, přijdou o dům. Phoebe má vidění sérii čísel, které vyhrají a poradí jim je. Andy s Darrylem jsou před Quake a sledují, jestli neuvidí únosce žen. Andy spatří, jak tam zachází Prue, vyjde z vozu a jde si s ní promluvit. Než ji doběhne, Prue se ptá Piper, jestli nedala její číslo Andymu a ta říká, že ne. Pak zahlédnou Phoebe flirtovat se Stefanem a podiví se, kde vzala ty nádherné šaty od Armaniho. Prue jde k ní, Phoebe je představí a Prue pak do ní ryje, kde na šaty vzala, takže si jdou spolu promluvit. Prue ji vynadá a Phoebe jí řekne, že bude mít brzy peníze. Prue je vzteklá, že Phoebe používá svou moc a začne jí dělat přednášku, že k osobnímu prospěchu jim magie neslouží. Do kuchyně, kde si to vyříkávají, vstupuje Andy a Piper v úleku všechno zmrazí. Prue z toho však obviní Phoebe a ta se také dostává do varu. Jelikož nikdo z nich neví, jak dlouho zmražení vydrží, vrací se na svá místa a dělají jako by nic. Do baru přichází Darryl, který i přes Pruinu snahu ho odradit od vstupu do kuchyně, tam vejde a tím zmražení zruší. Andy se diví, co tu dělá, vždyť mu dal pět minut a on ho upozorňuje, že už uplynulo deset. Po cestě přes restauraci si jeho odznaku všiml Stefan, tak se raději šel skrýt jinam. Piper je v podkroví a nad knihou stínů dumá nad svým údělem. Přichází Phoebe, které se svěří s tím, že má strach, že jsou jejich schopnosti ďábelské, a že po nich půjdou další zaklínači, kteří jim budou usilovat o život. Phoebe jí uklidní a když vidí, že je Piper líp, jde pryč. Prue je na jídle s Andym a vyjasňují si jejich vztah. Andy jí poví, že pokud chce, tak na to půjdou pěkně pomalu a ona souhlasí. Pak jí zazvoní telefon - volají z Bucklandu, že tu práci získala, ale musí ihned přijít. Piper jde do kostela, aby zjistila, zda je dobrá a když vejde dovnitř, napětí z ní spadne. Právě schází ze schodů, když potkává Brittany, která trpí ztrátou paměti. Prue už je v Bucklandu, kde ji Rex prověřuje ze znalostí a představuje jí Hannah Websterovou, odbornou asistentku. Prue výborně obstojí a práci dostane. Jelikož na ní Hannah nastražila léčku v podobě barvy a Prue se díky své schopnosti vyhnula kontaktu z barvou, spekuluje po jejím odchodu Rex s Hannah, zda měla takové štěstí nebo je to čarodějka. Prue jde tu šťastnou novinku oznámit domů a nachází tam zestárlou Brittany. Phoebe jde ke Stefanovi a když se dotkne kliky dveří, má vidění, jak leží spoutaná a blíží se k ní stvůra. Běží zpět do vozu, ale tam už na ní čeká Stefan. Piper jde s Prue do podkroví a zjišťují, že z Brittany vysál mládí Javna. Brittany přechází k lednici, na níž vidí ubrousek se Stefanovou adresou. Spadne na zem, což přiláká sestry, které se tak dozvídají, kde Javna je. Andy prohlíží s Darrylem pásky a zjišťuje spojitost unesených žen a Stefana. Phoebe prosí Javnu, aby jí nechal být, což nehodlá udělat, ale přichází sestry a on je nucen s nimi bojovat. Napřed na něj Prue použije zrcátko, pak pronesou kouzlo a Javnu zničí. Pak Brittany zase omládla. Vyjdou ven a tam se setkávají s Andym, který jim říká, jaké to mají štěstí, že jsou v pořádku. Nastartuje Phoebe vůz, Prue se s Andym domluví, aby se jí ozval a odjedou pryč. Phoebe pak v baru potkává dívku, co tam předtím byla se Stefanem, ale ta si jí nepamatuje. Nakonec připíjí na sílu tří, protože i když Phoebe v loterii nevyhrála (čísla zmizela), tak na všem špatném je nakonec něco dobré a ona pomohla těm staříkům, aby nepřišli o dům.
( Ke konci hodiny jim rozdá DVD s novou epizodou )
3. část - Zadání DÚ
ZADÁNÍ
1. Kdo přišel za Prue do Prace ? (3 body)
2. O čem měla Phoebe vidění v díle 1x03? (5 bodů)
3. V jakého člena rodiny se proměnili zaklínači, když chtěli sestry zabít a vzít jim knihu stínů ? (10 bodů)
4. Čeho se Piper nejvíc bála ? (2 Body)
Své odpovědi pište do komentářů a nezapomeňte připsat i Vaše jméno a kolej
Máte čas do 07. 07. 2010
Přeju všem hodně štěstí !

1.Hodina - Epizody Charmed

23. června 2010 v 15:08 | Dela.Bells
Epizody Charmed
Pěkně se usaďte ... začínáme .... (profesorka dojde do třídy, vezme křídu a začne na tabuli psát)
1x01 Všechno zlé je pro něco dobré

 
 

Reklama